Nieprzyjemny zapach z ust 22-miesięcznego dziecka

Witam. Mój maluszek od 7 miesięcy po przebudzeniu i wyjęciu smoka z ust ma nie przyjemny zapach wręcz ropny. Podejrzenie refluks po lekach nie przeszło . od malucha miał dość sporo antybiotyków . zrobiłam badanie wymaz z ust i kał na pasożyty i grzyb negatywny. nie śpi spokojnie w nocy. Ewidentnie go coś męczy. Co robić? Powtórzyć wymaz z buziaka? Jeśli tak to jak dobrze wykonać ten wymaz. Pozdrawiam . Chłopczyk 22 mies.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, moze to byc refluks żołądkowe-przelykowy. Zalecam ponowna wizyte u lekarza pediatry i wykonanie dodatkowych badan. Pozdrawiam