Nieprzyjemny zapach z ust u 18-latka

Witam mam 18 lat i od dłuższgo czasu dokucza mi nieprzyjemny zachach z ust.Co rano smierdzi mi z ust i czuję taki jakby kwas,nie wiem jak to nazwac ,ale jest to bardzo niekomfortowe podczas rozmowy z innymi ludzmi.Nie miewam bulów brzucha ani zgagi (kiedys mialem czesto zgage ale po tłusztych potrawach.Jak moge sie tego zapachu pozbyc i czym to moze byc spowodowane?Czy to moze byc spowodowane trawieniem czy jak bo budzac sie rano zawsze to samo kwas i niesmak w ustach.Prosze o pomoc,pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Może to być spowodowane zaburzeniami trawienia a także np. Zębami. Proponuje udać się w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.