Nieregularne cykle, negatywne testy ciążowe a objawy ciąży

Witam, mam mały problem Zacznę od początku. Współżyłam z zabezpieczeniem 16 listopada, dzień później pojawiła się miesiączka. Miesiąc później 13 grudnia ( mam nieregularne miesiączki) pojawił się okres normalny, 4 dniowy, taki jak zwykle. W styczniu okres się nie pojawił, spóźnia się już ponad 3 tygodnie. Zrobiłam 5 testów ciążowych i wszystkie wyszły negatywne.. Wiele stresu przysparza mi mama, która chodzi za mną w kółko i pyta o okres. Jestem zestresowana, ze mogę być w ciązy. Proszę o rade!

Dzień dobry!

Ciąża jest prawdopodobna, jeśli współżyła Pani bez antykoncepcji lub z nieskuteczną antykoncepcją. W innym przypadku - niemal niemożliwa. Wyniki testów ciążowych najczęściej są wiarygodne. Proszę jednak skonsultować się z lekarzem ginekologiem w kwestii nieregularnego miesiączkowania.

Pozdrawiam!