Nieregularne miesiączki i brak śluzu a problemy z zajściem w ciążę

Witam mam 32 lata mam 2 córeczki. Wcześniej nie mieliśmy problemu z ich poczęciem. Teraz staramy się o trzecie dziecko. W pożdzierniku sie nie udało w listopadzie też ne. Od roku moj okres jest nieregularny 25 30 nawet 35 dni. Wcześniej był 28 30. Wydaje mi się ze przez te dwa miesiące nie miałam wogule śluzu płodnego (choć wcześniej w ciągu roku był). Cały czas bielizna jest sucha a wcześniej musiałam zakładać wkładke miałam go dużo Przybyło mi roku z 5 kg Co się dzieje? Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.