Nieregularne miesiączki po ciąży - co jest nie tak?

Witam serdecznie,
mam pytanie, jestem 2 lata po ciąży, odkąd urodziłam, mam problemy ze współżyciem. Wszystko mnie boli, nawet teraz miałam nieregularne miesiączki. W ostatnim czasie zmieniło się to, teraz miałam przerwę tylko 20 dni i dostałam okres, trwał on 14 dni do 9., był normalny, potem plamienia. Działo się to od 12 do 26 grudnia, teraz dostałam 10 stycznia.

Dziś mam 2. dzień, ale okres jest bardzo obfity, nigdy tak nie miałam i są skrzepy ciemniejsze od krwi. Dodam jeszcze, że miałam cesarskie cięcie, nie rodziłam naturalnie.

Co jakiś czas pojawia mi się pod blizną kulka i robi się sina, wiele razy z tego wylatywała ropa, tak jakby to był wrzód czy pryszcz, nie mam pojęcia co to, ale boli.

Mam nadzieję, że napisałam to jaśniej. Proszę jak najszybciej o odpowiedź, wizyta u ginekologa mnie nie cieszy, nie ma u nas dobrych lekarzy, poza tym przyjmują 2 osoby w ciąży, które muszą czekać 2 godz., żeby się dostać, więc miło czekać nie jest, dlatego piszę tu:/

Dzień dobry!

Pani dolegliwości związane są najprawdopodobniej z zaburzeniami hormonalnymi.
Obfite miesiączki mogą też świadczyć o np. mięśniakach lub nieprawidłowym endometrium w macicy.

Natomiast opisywany przez Panią guzek może wymagać niewielkiej interwencji chirurgicznej, by w przyszłości nie spowodował uogólnionego zakażenia.

Powinna mieć Pani wykonane USG i poziomy hormonów, w celu ustalenia przyczyny dolegliwości.

Z poważaniem