Nieregularne miesiączki u 47-latki

Nieregularne miesiączki Mam 47 lat i mam nieregularne miesiączki. Przez pewien okres nie miałam miesiączki i dostałam leki na wywołanie miesiączki.Pojawiła się i miałam torbiel który zniknął.Dostalam miesiączki co 24 dni i się wydłużają co 36 dni i wiewięcej. Proszę o pomoc czy to dobrze? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udacs ię do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej pwoiedzieć.