Nieregularne plamienia po 4. miesiącach od porodu

Witam.Jestem po porodzie 4 miesiace i tydzień temu zaczełam plamic tylko jeden dzień i po tygodniu znowu nastapiło plamienie trzy dni krwia a pózniej jakby taki lekki brazowy śluz do tej pory karmie piersia czy mam sie czegos obawiac czy to jest normalne?

Witam! Nieregularne plamienia z dróg rodnych są rzeczą normalną w trakcie karmienia piersią. Proszę jednak pamiętać, że również w czasie laktacji powinna Pani pozostać pod okresową kontrolą ginekologa.