Nieregularnie wysycony, słabo odgraniczony obszar zagęszczenia w RTG płuc

Witam serdecznie, proszę o interpretację wyników RTG płuc: z dnia 28.10 - zagęszczenie 5mm w szczycie prawym. Nieregularnie wysycony, słabo odgraniczony obszar zagęszczenia 30x25cm w polu dolnym lewym. z dnia 25.11 - W lokalizacji widocznej poprzednio zmiany ogniskowej płuca lewego aktualnie wyodrębnia się pasmowaty cień o charakterze włóknistym. Dodatk. w prawym kącie sercowo-przeponowym widoczny jest niewielki nieregularny obszar zagęszczenia - nie można wykluczyć sumacji cech. Dziękuję!

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki . proszę koniecznie udać się do lekarza zlecając ego powyższe badania