Wynik badania obrazowego płuc u 36-letniej osoby

Bardzo proszę o informację bardziej dokładną, niż otrzymałam na opisie. A mianowicie mam napisane " 9 progresja cieni pasmowatych w prawym górnym i środkowym polu płucnym oraz widoczne słabo wysycone zagęszczenia w lewym środkowo-górnym polu płucnym" Co to oznacza, czy mam raka?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest powiązanie opisu z badaniem klinicznym. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.