Nieregularny cykl a planowana operacja

OKres miałam 4 listopada trwał 7 dni teraz nie mam okresu do dzisiaj czyli to juz 26 dni dwa testy negatywne kochałam sie z narzeczonym 11listopada czy to może być ciąża moje cykle trwają 28-29 dni ostatni trwał 30 a wszystkie pozostałe normalnie nie wiem co robić bo za tydzień mam planowaną operacje...prosze o porade??

Witam serdecznie. Stosunek, który odbywał się po upływie tygodnia od rozpoczęcia miesiączki raczej nie predysponował do ciąży. Możliwe iż powodem braku okresu są wahania hormonalne lub stres.