Nieregularny cykl - co to może oznaczać?

26 września był pierwszym dniem miesiączki, trwała ona 5 dni, więc na jej koniec przypada data 31 września. 2 i 3 października partner wszedł we mnie bez zabezpieczenia, jednak wsunął członka 2-3 razy, potem stosunek odbył się z prezerwatywą.
Za około tydzień wystąpiło delikatne różowo-brązowe plamienie, potem pojawił się śluz, było go dość dużo i czas ten trwał dość długo, na tydzień przed okresem śluz zniknął, podczas tego cyklu bolał mnie pęcherz oraz czułam nieprzyjemne pieczenie oraz świąd okolic intymnych, wydaje mi się, że teraz szyjka macicy jest położona wysoko i jest otwarta, jednak nie potrafię tego dokładnie stwierdzić.
Nie boli mnie brzuch, nigdy przed okresem ani w trakcie mnie nie bolał, mam lekko powiększone piersi, odczuwam suchość pochwy, temperatura ciała to 36,8. Dziś jest już 37 dzień cyklu, okresu jak nie było, tak nie ma, co to może oznaczać? Dodam, że cykle mam nieregularne i często spóźniające się miesiączki...

ponad rok temu

Witam serdecznie,
Jeżeli cykle są nieregularne trudno określić czy stosunek miał miejsce w czasie dni płodnych, czy niepłodnych. W Pani przypadku nie doszło do przeniesienia spermy do Pani dróg rodnych.
Mogło dojść jedynie do przeniesienia preejakulatu, który wydziela się podczas pobudzenia seksualnego. Może on zawierać nieznaczne ilości plemników, o znacznie upośledzonej ruchliwości, co obniża ich zdolność do zapłodnienia. Zatem ryzyko ciąży jest bardzo małe.
Proponuję wykonanie testu ciążowego. Natomiast w przypadku dalszych wątpliwości konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam