Nieregularny cykl miesiączkowy, ból piersi i wahania nastroju a ciąża

Witam mam partnera .. kochamy sie bez zabezpiewczenia jestesmy ze soba dopiero od kwietnia.. mam nie regularny cykl miesiączkowy..-bola mnie delikatnie piersi..mam zaparcia..boli mnie czesto głowa..mam rózne stany emocjonalne najczesciej sie kłóce z partnerem.. czasami mnie brzuch pobolewa ..i odczuwam bół w plecach czy moze to byc ciaza?
ponad rok temu

Objawy przedwczesnej menopauzy

Lek. Magdalena Pikul
82 poziom zaufania

Witam!
Nie można wykluczyć ciąży w Pani przypadku, ale opisane dolegliwości mogą mieć również inne przyczyny.W aptekach dostępne są testy ciążowe, które wykonuje się kilka dni po terminie spodziewanej miesiączki. Jednak w przypadku nieregularności cyklu miesiączkowego zalecam wizytę u ginekologa, który po zbadaniu ginekologicznym będzie mógł się wypowiedzieć czy jest Pani w ciąży.

W trakcie specjalizacji z pediatrii w Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 w Rzeszowie, interesuje się pediatrią i neonatologią.
0

Proponuję zrobić test ciązowy , który da Pani odpowieź odnośnie ciąży i skontaktować się z lekarzem , gdyż nieregularne cykle wymagają diagnostyki.

Lek. med. Danuta Kardzis specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. Świadczy wysokiej jakości usługi z dziedziny ginekologii, w tym ginekologii dziecięcej, zajmuje się prowadzeniem ciąży, a także udziela profesjonalnych porad z zakresu najlepszych metod antykoncepcji. Pacjentki przyjmuje w Gdańsku w prywatnym gabinecie ginekologicznym.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy