Nierówne bicie serca oraz zimne ręce i stopy a brak magnezu

Witam.Mam ostatnio problem ,ktory dotyczy serca nice wiem jak to dokladnie opisac otoz czuje w sercu jakby mocniejsze bicie ,tj, pracuje normalnie I raz mocniej uderzy I mam tak przez caly dzien ,jeden dzien jest spokoj ,a name drugi dziento samo,zauwazylam tez ostatnio 'ze tak od 4 dni marzna mi rece no i stopy troche tez 'czym to jest spowodowane ,do dam ,ze mam male dziecko i od poltora roku karmie he piersia,czy moze to byc brak magnezu?

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i bez przeprowadzenia badań dodatkowych nie mogę się wypowiedzieć. Sugeruję kontakt z lekarzemmi wykonanie ekg morfologii krwii obwodowej oraz badania TSH.