Nierównomierne nadnercze w TK u 63-latki
Witam mam powiększone lewe nadnecze nierównomiernie po badaniu TK co mam zrobić i gdzie się udać do jakiego lekarza.Pozdrawiam

KOBIETA, 63 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Proszę udać się do specjalisty endokrynologa, który zbierze wywiad, zbada Panią, oceni wynik TK oraz pokieruje dalszym postępowaniem.