Nieudana próba samobójcza

Dzień dobry, Jestem po nieudanej próbie samobojczej ( powieszenie ) Pasek się zerwał a mnie obudziły leżącego na ziemi drgawki. Chciałem zapytać co oznaczały te drgawki i czego były efektem?

Dzień dobry.

Stan emocjonalny, którego wynikiem jest próba samobójcza, wymaga podjęcia zdecydowanych kroków.
Zachęcam Pana, żeby zgłosił się Pan po pomoc do lekarza psychiatry, ponieważ jest to najlepiej przygotowany specjalista do udzielenia pomocy, osobom, które podejmują próby samobójcze. Ewentualnie może to być psycholog.

Myślę, że podczas rozmowy ze specjalistą otrzyma Pan odpowiedź na wszelkie pytania.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że zdecyduje się Pan na taką wizytę

Witam Pana Serdecznie,

Chcę Panu powiedzieć, że zawsze jest jakieś rozwiązanie, nawet wtedy, gdy się go nie w danej chwili nie zauważa.

Proszę zadbać o siebie, proszę poprosić kogoś bliskiego po pomoc.

Zachęcam Pana do kontaktu telefonicznego z Miejskim Centrum Interwencji Kryzysowej w Poznaniu, gdzie otrzyma Pan potrzebną i bezpłatną poradę i pomoc.
Nr Telefonu zaufania: 61/835 49 04.- w godz. od 19.00-07.00 (pon.-pt).

Dodatkowo, bardzo proszę o kontakt z psychiatrą i psychologiem, aby mógł Pan podzielić się tym, co dla Pana jest trudne.

Życzę Panu zobaczenia światła,
Irena Mielnik-Madej