Nieudolnie przeprowadzony zabieg oczyszczania twarzy

Kosmetyczka nieudolnie przeprowadziła zabieg oczyszczania twarzy. Obecnie 2 dni po zabiegu twarz jest w krwiakach, które muszę ukrywać grubą wartwa kryjacego podkładu, czy to się wygoi samo, stosując jedynie np.maski lagodzace czy powinnam od razu udać się do dermatologa. Jestem rok po zakończonej kuracji izotekiem, wcześniej miałam już wykonywane tego typu zabiegi i nigdy nie było aż takiej masakry. Proszę o radę.

Dzień dobry,

Proszę odczekać jeszcze jakiś czas- gdyby stan cery się nie poprawił należy odwiedzić dermatologa. Na przyszłość zalecam korzystać z nowocześniejszych metod oczyszczania twarzy. Polecam kwasy owocowe oraz mikrodermabrazje laserową. Zabiegi wykonane w serii przynoszą zadowalające efekty.

Pozdrawiam serdecznie.