Nieustający mocny kaszel z wydzieliną

Witam mam duży bardzo uciężliwy problem, a mianowicie nieustający mocny kaszel z wydzielina. Problem zaczoł się jakieś 2 dni temu, początkowo był to zwykły kaszel, natomiast wczoraj pod wieczór zaczołem mieć napady kaszlu trwajaće nawet pare minut nieustanie. W nocy było najgorzej zauważyłem że jak siedze lub stoje to nie bierze mnie na kaszel natomiast gdy leże nie moge go powstrzymać. Dziś od kaszlu boli mnie wszytsko, gorączki nie miałem jedyny dodatkowy obiaw to katar. Prosze o pomoc.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem, bez możliwości wykonania badania lekarskiego nie można postawić rozpoznania i zaproponować leczenia. Pod uwagę należy brać wiele chorób, w tym zapalenie płuc.