Nieustanne wymioty, problemy z przełykaniem i jedzeniem

Witam! Od trzech lat mam stwierdzoną przepuklinę wślizgową przełyku. od 13 lat mam nieustanne wymioty i problemy z przełykaniem i jedzeniem. ciągłe duszności silne bóle w klatce piersiowej bóle serca szybko się męczę i opadam z sił. Mam uporczywy i męczący kaszel, który jest tak silny że wymiotuję. za trzy miesiące rodzę i chcę wiedzieć czy powinnam i czy wolno mi rodzić siłami natury. jeszcze przed diagnozą rodziłam dwa razy i boję się że lekarze zadecydują o porodzie naturalnym.

Aleksander Ropielewski

Nie mam pełnego wglądu w przebieg choroby, jednak bazując na stopniu dolegliwości jakie Pani odczuwa odradzałbym poród siłami natury w obawie przed nasileniem się przepukliny przełykowej. Jak zadecydują lekarze nie jestem w stanie powiedzieć.