Nieustanny ból kręgosłupa i problemy z poruszaniem

Problem z bolącym kręgosłupem jest nieustanny ,ból od Lędźwi promieniuje przez pośladki do nóg aż do stóp mam przesto problemy z chodzenie ,gdzie kolano prawe mam po dwóch Artroskopiach (chondromalacja II,III stopień ).Jestem pod opieką ortopedy w zaleceniach mam nie dźwigać ciężarów .Ale najgorszy jest ból pleców który nie daje mi spać ,siedzieć czy chodzić .Ból nieustanny pojawił się w tym roku .Proszę o poradę bo nie wiem co mam dalej robić .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe zdecydowanie wymagają dokładniejszej diagnostyki. Wskazane jest zatem wykonanie badań obrazowych kręgosłupa L-S - najlepiej MRI. Skierowanie na badanie może wypisać specjalista ortopeda. Wynik badania umożliwi wskazanie przyczyny dolegliwości bólowych oraz wdrożenie właściwego leczenia.