Nieustanny katar po pójściu do przedszkola

Moja córka poszła pierwszy raz do przedszkola i nieustannie ma katar. Obecnie drugi tydzień jest w domu i dalej nic się nie zmienia, poza dodatkowym kaszlem w nocy. Katar ma baardzo gęsty pomimo stosowania inhalacji oraz mucofluidu. Czy może póść do przedszkola? czy trzeci raz do pediatry?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli objawy nie ustępują pomimo stosowanego leczenia, sugeruję ponowną konsultację z lekarzem pediatrą.