Nieuzasadniony lęk przed zakażeniem wirusem ebola

Witam. Mieszkam w Słubicach. Miasto to połączone jest mostem z Frankfurtem nad Odrą (Niemcy). Od jakiegoś roku mam objawy nerwicy. Kilka dni temu wykryto we Frankfurcie nad Odrą przypadek 40-letniego Niemca chorego na Ebole. Od tego momentu czuję duży niepokój (który wzmaga nerwica). Był to pojedyńczy przypadek. Nie miałem ostatnio żadnego kontaktu z Niemcami, to nieprawdopodobne, abym został zarażony. Tak czy inaczej zauważyłem u siebie wczoraj lekko krwawe smarki. Boję się.Co to może być?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza