Niewidoczny pęcherzyk ciążowy a pozytywne wyniki testów ciążowych

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 15.09.2013 r. Zrobiłam 4 testy i wyszły pozytywne.Byłam u ginekologa dwa razy i na usg nie widać pęcherzyka. Bardzo się martwię. Czy to możliwe? Badanie z krwi wyszło 24.10. 84,45 mlU/ml.Podkreślam że moje cykle są dłuższe ponad 30 dniowe. Może to poprostu za szybko? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Wyniki badania wskazują na ciążę. W przypadku badania aparatem usg o niskiej jakości wczesne uwidocznienie pęcherzyka ciążowego może być trudne. Proponuję wykonać badanie usg w innym miejscu. Prowadzący Panią ginekolog powinien wykluczyć ciążę pozamaciczną.