Pozytywny test ciążowy a brak widocznego pęcherzyka ciążowego w badaniu ginekologicznym

witam, dziś byłam u ginekologa ponieważ dwa dni temu test ciążowy wyszedł pozytywny. Lekarka powiedziała ze w macicy wszystko jest ok, jest zamknięta i twarda a zrobiła mi usg ale nie zobaczyła pęcherzyka, natomiast dała mi skierowania na wszystkie badania i na usg za 14 dni...czy mam sie martwić czy pęcherzyk i zarodek sie pojawią?...

Który jest to tydzień ciąży? Jeśli jest to bardzo wczesna ciąża 3-4 tydzień jest to możliwe że w badaniu usg nie uwidoczniono pęcherzyka ciążowego. USG za 14 dni jest zasadne.

Szanowna Pani-w którym jest Pani tygodniu ciąży?.
Dopiero na tej podstawie można odpowiedzieć na pytanie, czy w badaniu usg powinien być już widoczny pęcherzyk ciążowy.