Niewidoczny pęcherzyk w wyniku USG dopochwowego a bezowulacyjny cykl

Witam, miałam robione USG dopochwowe w 13 dni cyklu. Pani doktor mówiła ze nie widać pęcherzyka. Czy to oznacza ze cykl mam bezowulacyjny? miewam dość późno jajeczkowanie ok 17-18 dnia cyklu. Zdarzyło się nawet ze ok 20. czy możliwe ze pęcherzyk nie był jeszcze widoczny tydzień przed jajeczkowaniem?

Aleksander Ropielewski

Obie możliwości są prawdopodobne. To znaczy możliwe jest że ma Pani cykl bezowulacyjny, jak też, że z racji późniejszej owulacji pęcherzyk jeszcze się nie wykształcił.