Niewielka struktura w sąsiedztwie macicy po lewej stronie o obrazie niepewnym diagnostycznie
Witam. Proszę o interpretację wyniku z tomografii miednicy. Niewielka struktura w sąsiedztwie macicy po lewej stronie o obrazie niepewnym diagnostycznie - w pierwszej kolejności pojedyńczy powiększony węzeł chłonny. Obszar osteosklerotyczny o wymiarach 25x14 mm w obrębie talerza kości biodrowej do różnicowania pomiędzy wyspą kostną a wtórnymi zmianami degenaracyjnymi w efekcie przeciążenia w stawie krzyżowo-biodrowym lewym.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisana zmiana w sąsiedztwie macicy wymaga rozszerzenia diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.