Niewielkie obniżenie krążka międzykręgowego L5-S1 w rtg

witam, mam 26lat,poltora roku temu robilam badania wykazalo dyskopatie kregoslupa L-S,rotacja trzonow ledzwiowych ku stronie lewej,wyrownanie lordozy ledzwiowej,obnizenie tarczy miedzykregowej L5-S1,od 4miesiecy chodze na fizjoterapie,mialam kolo magnetyczne, prady cwiczenia wzmacniajace brzuch ale nadal mam nierowne biodra,z lewej strony jestem prosta a z prawej okropnie krzywa,tydzien temu robilam kolejne rtg opis byl:niewielkie obnizenie krazka miedzykregowego L5-S1, nic nie pomaga

Jaka jest Pani główna dolegliwość? Czy była Pani badana cała? Co Pani ma na myśli pisząc o nierównych biodrach? Czy MRI to pierwsze badanie jakie Pani miała wykonane? "Wystawanie biodra" jest jednym z najwcześniej zgłaszanych objawów skoliozy. Trzeba uzupełnić wywiad chorobowy i przeprowadzić dokładne badanie ortopedyczne.