Niewielkie zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze na zdjęciu bocznym

zdjęcie -na krawędziach przednich i bocznych kręgów piersiowych niewielkie zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze na zdjęciu bocznym górne kręgi piersiowe ocienione przez barki na zdjęciu a-p w rzucie żebra XII-go prawego dobrze wysycany cień średnicy około 6mm ,miał to sprawdzić lekarz rodzinny i zlecić co dalej, ale nie dał żadnego zlecenia. Ja czuję się coraz gorzej bardzo boli mnie pod łopatką i zaciska z boku żeber,do tego jak jest ucisk to cierpnie mi ręka.Czy to nic?Tak jak usłyszałam!?

Lek. Tomasz Budlewski

sugeruje jeszcze wizytę u specjalisty np. ortopedy, ewentualnie jeśli przeważają dolegliwości takie jak drętwienia, mrowienia etc. to może też by neurolog. Niezbędne badanie pacjenta.