Pogłębiona kyfoza piersiowa, niewielkie zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze

pogłębiona kyfoza piersiowa niewielkie zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze.Na zdjęciu a-p w rzucie żebra XII-tego prawego dobrze wysycany cień średnicy około 6mm do tego.ból pod prawą łopatką schodzi w dół pleców i w boki dołu brzucha dziękuję za odpowiedz,ale czy bez przekazu mogę gdzieś pójść skoro lekarz rodzinny uznał ,że jest wszystko ok i ten cień to na razie może być tak stwierdził,a przy okazji zaczęły boleć mnie nogi powyżej kolan czy to mięśnie tylko?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zdjęcia i konfrontacji ze stanem klinicznym mogę doradzić dwie możliwości: albo zaufanie lekarzowi rodzinnemu, albo kontakt z innym lekarzem (najlepiej neurologiem lub neurochirurgiem po wykonaniu badania rezonansu magnetycznego kręgosłupa).