Niewykryta ciąża podczas badania ginekologicznego

Witam, Mam 27 lat, ostatnia miesiaczka wystapila 5 kwietnia br, testy ciażowe wyszly pozytywne (zrobilam je 5 i 6 maja) podczas badania ginekologicznego ciaza nie zostala wykryta, jakie moga byc przyczyny? Zrobilam juz badania krwi i moczu - wszytkie wyniki sa w normie poza : MONOCYTY - 2% (norma 3-8) i inne (Eo,Bazo,Mono)# mam 0,3 zamiast 0.6-1,1. Co to oznacza?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może było jeszcze za wcześnie aby móc zobrazować pęcherzyk ciążowy. Proponuję oznaczyć poziom beta hcg z krwi i następnie udać się do lekarza ginekologa. Podane same wartości procentowej nic nie mówi, Konieczne jest poznanie wartości bezwzględnej a także sprawdzenie innych parametrów.