Niski poziom leukocytów, neurocytów w morfologii

Witam, Dziś przyszły mi badania krwi: mam za mało leukocytów (3.34), neurocytów (1.31), a za dużo eozynocytów (5.4) i monocytów (12.6). Reszta jest w normie. Oczywiście udam się z tym do lekarza jak najszybciej, tylko chciałabym wiedzieć co to, czy to coś poważnego, bo naczytałam się trochę w internecie i się wystraszyłam. Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję. :)

Witam. Należy zastanowić się czy ma pani jaieś inne objawy. Takie przesunięcia w morfologii moga świadczyć o jakiejś przewlekłej infekcji bakteryjnej lub pasożytniczej. Jakie testy trzeba zrobić zależy od innych objawów.