Niski poziom płytek krwi PLT

witam mam na imie Katarzyna moja tesciowa ma wszystkie wyniki dobre oprocz poziomu plytek krwi PLT u niej jest bardzo niski bo tylko 7 tys ? co moge zrobic jak jej pomóc?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Proszę zgłosić się do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego ponieważ najprawdopodobniej teściowa wymaga przetoczenia płytek krwi.