Niski puls spoczynkowy u 45-latki

Witam.Mam45lat.Jestem zdrowa,badam się regularnie,nie pale,nie pije alkohole,mam165cm i wazę 60kg.Aktywnosc fizyczna dość niska,spacery i jazda rowerem (rzadko).Od kilku miesięcy mierze sobie puls spoczynkowy,zazwyczaj rano,który wynosi od 49do 56.Wyzszy mam tylko,wtedy,gdy jestem w ruchu60do65,dodam ze czuje się bardzo dobrze,nie mam żadnych niepokojących objawów.Zawroty głowy,zaburzenia ruchu itp.Czy to normalne? Bardzo proszę o odpowiedz,dziękuje i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

jezeli nie ma Pani zadnych dolegliwości to puls jest ok. jezeli cos Panią niepokoi proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po zapisie ekg bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.