Niski wzrost u 21-latka a badania diagnostyczne

Hej, mój problem polega na problemie z wg mnie zbyt niskim wzrostem ciała. Mój tato ma 182cm w książeczce wojskowej, mamusia 160cm. Sam mam 170-171cm w wieku 21lat (kończe w lutym). Młodsza siotra (17lat w kwietniu) ma ok 162cm, a brat (w listopadzie 13lat) ma ok 153-154cm. Wiem, że mama ma problemy ze zbyt małą ilością hormonów, tata ma wole (nadczynność tarczycy), a ja jak byłem mały (ok 3lata) stwierdzono u mnie anemię. http://pl.tinypic.com/view.php?pic=9lkc4y&s=9#.VqS7soXhDIU

Aleksander Ropielewski

Proponuję wykonać zdjęcie nadgarstka, które oceni dojrzałość kostną oraz skontaktować się z endokrynilogiem celem pogłębienia przycyzn niskorosłości.