Niskie ciśnienie, ataki gorąca, częste oddawanie moczu i senność u 19-latki

Witam. Mam lat 19. Odkąd pamiętam zawsze miałam niskie ciśnienie ( dzisiaj 80/58 tętno 50) . Od kilku tygodni,co najmniej 2 razy dziennie moje policzki dostają nagłego ataku gorąca ( to nie jest gorączka) i trzymają się kilka godzin. Oddaję mocz nawet co 2 lekcje ( półtora godziny), mimo że nie piję zbyt dużo napojów. Przychodząc ze szkoły, potrafię się położyć i wstać wieczorem, a potem spać w nocy. Nie przyjmuję leków, nie choruję. Moja mama chorowała na cukrzycę typu 2.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.