Niskie ciśnienie, szumy w głowie

Witam,mam niskie cisnienie i jest mi ciagle slabo,szumi mi takze w glowie i czuje jak mi wali serce co robic?

Witam! Uczucie kołatania serca może być związane z chorobą układu sercowo-naczyniowego. Uczucie osłabienia może być wynikiem obniżonego ciśnienia tętniczego. Nie jest możliwe ustalenie przyczyny powyższych objawów bez dokładniejszych informacji oraz bez badania. Proszę zgłosić się do lekarza celem dokładnej diagnostyki.