Niskie libido i brak sił u 23-latka

Witam. Ostatnio nie mam siły na nic. Mam 23 lata a libido tak niskie ze cześciej masturbuje sie z przyzwyczajenia niz z potrzeby. Nie mam na nic siły. A moja dziewczyna jest wiecznie napalona i to mnie męczy że nie moge jej dawac seksu tak często jakbym chcial. Mam nerwice i pewnie tuzin innych dolegliwości. Kiedyś masturbowałem sie 3 razy dziennie. A teraz seks jest tylko dodatkiem bez którego mógłbym sie obejść.

Dzień dobry.

Opisał Pan zespół dolegliwości, które współgrając ze sobą, skutkują uogólnionym złym samopoczuciem i "niemocą" seksualną. Nie wydaje się, by mógł Pan poradzić sobie samodzielnie z rozwiązaniem, dlatego sugerowałbym konsultację psychologiczną i prawdopodobnie poddanie się terapii, dzięki której uporządkuje Pan wewnętrzny chaos i zniweluje poczucie cierpienia.

Pozdrawiam.

Być może trudności są w relacji? Mogą także wynikać z przemęczenia, nadmiernej ilości stresu czy braku realizacji w innych rolach i potrzebach życiowych. Zachęcam do konsultacji psychologicznej.