Bardzo duże zapotrzebowanie seksualne u 25-latka

Witam mam 25 lat jestem mężczyzną i mam bardzo duże potrzeby seksulane przez co mam ochotę na kilku krotną codzienną masturbacje.Mam dziewczynę ale ona tak duże zapotrzebowania na seks nie ma, ja mógłbym o każdej porze dnia i nocy po kilka razy.Z moją kobietą mogę liczyć na seks 2-3 razy w tygodniu co jest dla mnie znacznie za mało i przez to muszę się sam zaspokajać. Teraz przebywam zagranicą od miesiąca i często się masturbuje boje sie ze za1,5 tyg przjedzie i nie zaspokoje Jej.

Niestety życie jest sztuką kompromisu, a panowanie nad potrzebami seksualnymi jest wyrazem dojrzałości , objawem zintegrowanej osobowości.
Być może wizyta u psychologa seksuologa pomogłaby w załagodzeniu tej asymetrii, istnieje spore prawdopodobieństwo, że mamy tutaj do czynienia nie z dużą siłą popędu seksualnego, ale z problemem nałogowej masturbacji.
Popęd seksualny to nie jedyne podłoże intensywnej masturbacji, jest to częste zachowanie typu neurotycznego i służy ono do obniżenia napiecia psychicznego, a nie seksualnego...
Podsumowując, wskazana jest konsultacja seksuologa, bo inaczej to tylko teoretyczne rozważania.
Pozdrawiam. JW, Poznań.