Problem z napięciem seksualnym u 20-latka

Mam 20 lat i jestem w związku na odlegosc z dziewczyna, spotykamy sie rzadko, raz na kilka miesiecy, moim problemem jest napiecie seksualne, masturbacja pomaga ale nie tak duzo, chcialbym ciagle uprawiac seks z nia, marze o tym non stop i mysle, mam pic brom zeby to uspokoic?

Dzień dobry!

Potrzeby seksualne są (zazwyczaj) objawem zdrowia i nie jest polecane sztuczne niwelowanie go - byłoby to okaleczania zdrowego pacjenta, mające więcej ryzyka i możliwych szkód niż korzyści.
Drogą zaspokajania potrzeb seksualnych jest współżycie lub masturbacja.

Pozdrawiam!