Ciągła ochota na seks

Nie mogę sobie poradzić z ciągłą ochotą na seks. Non stop odczuwam potrzebę, ciągle o tym myślę i odczuwam napięcie. Nie mam stałego partnera. Wibrator mnie nie zaspokaja. Odczuwam bardzo delikatne orgazmy tylko łechtaczkowe. Kiedyś były intensywniejsze ale może to dlatego, że za często...Dodam, że kiedy uprawiałam seks także nie osiągałam satysfakcji. Jak sobie poradzić z tą stałą potrzebą. Nie zostałam zaspokojona ani razu. Nie mogę normalnie funkcjonować bo ciągle myślę o seksie.

Dzień dobry.

Bardzo możliwe, że napięcie seksualne, jakie Pani odczuwa, ma związek z nie posiadaniem przez Panią stałego partnera. Być może w taki sposób Pani psychika daje znać o potrzebie bycia w stałym i satysfakcjonującym związku. Osłabienie intensywności orgazmów wywoływanych przez masturbację zdaje się dodatkowo potwierdzać tę hipotezę. Brak satysfakcjonującego współżycia, poza brakiem doświadczenia u partnera, może również wskazywać na mało satysfakcjonujący, przypadkowy związek.

Pozdrawiam.