Co może oznaczać zwiększony popęd seksualny u 20-laki?

Mam 20 lat i nigdy nie uprawiałam seksu. Jednak przez ostatni miesiąc zaczęłam mieć na to dużą ochotę. Do tego stopnia, że zaczęłam się masturbować i oglądać pornografię. Nie mam chłopaka i żadnego partnera z kim mogłabym to zrobić. Mój popęd wciąż rośnie. Co robić?

Dzień dobry!

Popęd seksualny jest objawem zdrowia, a sposobem jego zaspokajania jest właśnie masturbacja lub współżycie.

Pozdrawiam!