Do jakiego specjalisty mogę się udać z mężem?

Witam! Ostatnio pojawił się u nas duży problem w związku. Mój mąż zawsze był aktywny seksualnie i wiedziałam o tym doskonale, ja również lubię te sporty. Natomiast po ślubie zaszłam w ciążę i od czasu kiedy nasza corka została spłodzona Mój mąż nie miał na mnie ochoty. Wiadomo przytyłam itp. Po 2msc po urodzeniu córki doszło między nami do zbliżenia i myslalam ze juz będzie to wszystko tak jak dawniej natomiast corka miala juz 7 msc I tylko ten jedyny raz się kochaliśmy. Wiedziałam że coś jest nie tak. Zaczęłam szperac w telefonie meza. Okazało się że jeździ na dziwki i oglada mnóstwo pornografii do tego ma fobie na punkcie seksu analnego. Ja natomiast nigdy takiego seksu nie uprawiałam bo boje się że będzie mnie to bolec. Nie wiedziałam tego przed ślubem, że są z nim takie problemy. Wiem jestem głupia, ale szkoda mi naszej córki która ma dopiero 8 msc dlatego doszliśmy do wniosku po wielu rozmowach, że chcemy ratować nasze małżeństwo. Tylko pytanie jaki specjalista moze nam w tym pomóc. Pomóc psychice męża bo po tych filmach pornograficznych ma tak ją rozwalona, że wiem ze jeżeli chcemy cos zdziałać to bez pomocy specjalisty się nie obejdzie. Czy może w woj. Łódzkim jest jakiś dobry specjalista?

Dzień dobry, dziękuję za wybranie ABC Zdrowie, poruszyła Pani parę kwestii, po pierwsze dobrze byłoby aby zajęła się Pani swoim ciałem i wróciła do sylwetki sprzed ciąży a jest to na pewno możliwe, jest to widoczne u np. aktorek, które ciężką pracą wracają do formy. Dobrze by było aby Pani zmieniła dietę, proszę zainteresować się dietą dr Marii Dąbrowskiej. Po drugie, Pani mąż prawdopodobnie jest uzależniony od pornografii i tutaj już jest potrzebna psychoterapia, bardzo poważna, na którą on musi wyrazić zgodę. Dobrze byłoby też abyście razem też spotkali się parę razy z psychoterapeutą lub mediatorem. Gratuluję Pani, że zajęła się Pani współżycia- seks w życiu kobiety i mężczyzny jest bardzo ważną dziedziną życia, pogłębia relacje, daje zdrowie, dobre samopoczucie. Ludzie są bardziej szczęśliwi, ponieważ podczas tego aktu rozładowują się wszelkie napięcia w ciele i głowie. Można też iść wspólnie do seksuologa. Ale najważniejsze są rozmowy między Wami i trzeba dużo i często rozmawiać o wszystkich problemach, które pojawiły się w Waszym małżeństwie. Jest dużo różnych książek, które mogą służyć pomocą a w Łodzi dużo specjalistów, którzy mogą z powodzeniem zająć się Waszymi problemami. Życzę powodzenia.