Nadmierny popęd seksualny u 45-latka

Mam problem, nadmierny popęd seksualny męczy mnie to, bo masturbacji czuję się bardzo źle ale jak mam ochotę nie mogę się oprzeć. Proszę o jakąś pomoc, może jakieś ćwiczenia? Mam częsty wzwód i czytałem o żylakach penisa myślę, że mam to.

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się z lekarzem seksuologiem, aby ocenić, czy rzeczywiście Pański popęd seksualny jest nadmierny, czy też jest objawem zdrowia.
Także podczas spotkania z lekarzem (np. urologiem) będzie możliwa ocena, czy wygląd lub funkcje członka mogą wskazywać na inne choroby.

Pozdrawiam!