Niteczki w kale u 7-miesięcznego synka

Witam, synek ma 7 msc od jakiegos czsu pojawily sie dziwne niteczki w kale, pojawily sie one kiedy byl jeszcze tylko i wylacznie na piersi matki, od jakiegos czasu zaczal pic soczki z jablek pomaranczy i innych owocow. Niteczki dalej sa w kale, dziecko nie ma bolow brzuszka , nie ma zaparc kupe robi normalnie. Prosze o pomoc w tej sprawie.

trudno odpowiedzić mając tylko taki opis. , najlepiej dać kał do badania do labolatorium. W aptece są do kupienia specjalne pudełeczka na kał.