Jak wyleczyć zaparcia u dziecka?

Witam czy jakis lekarz jest mi wstanie pomoc? Chodzi o synka 28 m od pol roku wlaczymy z zaparciami , wszystkie badania kalu wzorowe brak bolow brzuszka wyniotow ogolnie dobre samopoczucie , owoce i zmiana diety nie pomaga , bral diacopeg ktory pomagal kupa byla luzna ale gdy odstawilam problem powrocil jeszcze bardziej , synek robi kupe co 3 -4 dni bardzo twarda , boi sie jej robic wstrzymuje . Zaczelam myslec o alergi pokarmowej , niestac mnie na prywatne wizyty ,lekarz rodzin nie wie co dalej

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza gastroenterologa dziecięcego i odpowiednie ćwiczenia