Nitki krwi na papierze w szóstym tygodniu ciąży

witam jestem w 6tc od soboty kiedy sie podcieram mam na papierze takie jakby nitki krwi (czerwony sluz bo sie ciagnie) a ma wkladce jest brazowe, czy powinnam sie martwic? dodam ze pobolewa mniebrzuch jak przy okresie. prossze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać sie do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna cos więcej powiedzieć.