Dlaczego pojawia się krew jakiś czas po wypróżnieniu?

Wstydliwy problem, mam 22 lata i problem z wypróżnianiem tzn często pomimo dokładnego podtarcia po jakimś czasie czuje swąd odbytu i muszę podcierać się jeszcze raz czy dwa zauważyłem, że wtedy często na papierze jest tak jak by krew, nie jest ona bardzo czerwona podchodzi pod różowy. Dodam, że zrobiłem badania epidemiologiczne do ks. zdrowia i wszystko jest ok. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Mogą być np hemoroidy konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć