Nocne poty, bóle stawów, bulgotanie i utrata wagi

Witam,Jestem 30 letnią kobietą. Od 4 tygodni mam dolegliwości: nocne poty ( utrzymujące się od ponad roku), teraz bóle stawów, mieśni, kości rąk i nóg, brzucha bulgotanie z różną tendencja, schudl. Przed tym jak zaczeły mi sie dolegliwości byłam na całościowych badaniach usg ( brzuch, wezly, tarczyca, ginek) i nie było zadnych zastrzezen. 7.12.15 robione badania krwi wyszedł lekki niedobór hemoglob i zelaza. Co ja mam dalej robić strasznie się denerwuje, dodam że z leków przyjmuje srodki antyk.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z internistą lub reumatologiem, ponieważ opisane objawy sugerują chorobę reumatologiczną. Bez wykonania dodatkowych badań laboratoryjnych i wnikliwego badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić dokładnej i pomocnej odpowiedzi.