Nocne poty, świąd, powiększone węzły chłonne
Witam,mam obawy o swoje zdrowie.Pierwsze pojawiły się nocne zlewne poty które przeszły, później dreszcze które po miesiącu ustały,po jakimś miesiącu świąd przeraziłem się bo czytając internet natrafiłem na temat ZZ .Jeszce wyczułem powiększone węzły. Zrobiłam badania takie jak:RTG, USG węzłów 4 razy, USG brzucha 2 razy, 5 razy Morfologia z rozmazem man i(OB-2,CRP 0,31).Czy mogę wykluczyć Ziarnicę?Boję się. Dodam że czasem świąd dziwnie wiąże się z anomaliami trawiennymi jakie mam. Gdzie szukać?

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Badania krwi - stężenie białka całkowitego
Białka są odpowiedzialne głownie za utrzymanie objętości krwi krążącej, transport wielu substancji, także odporność immunologiczną i zapalną. Więcej o białkach opowie lek. Łukasz Kowalski.
Witam. Nocne poty i świąd skóry rzeczywiście mogą pojawić się w przypadku ziarnicy, w Pana przypadku chorobę możemy jednak wykluczyć. Świąd skóry może wiązać się z zaburzeniami funkcji wątroby, nerek czy alergią.