Powiększone węzły chłonne, świąd skóry całego ciała, mocne nocne poty

powiększone węzły chłonne, swąd skóry całego ciała, mocne nocne poty oraz częste problemy z głową. Uczucie tak jakbym za chwilkę miał zemdleć - uczucie to jest niezależne od tego czy stoję, leżę...wykonuję pracę...uczucie w czaszce głównie z przodu głowy, zwłaszcza okolica oczu...szumy w uszach...problem z polem widzenia - prawe oko. Nieraz mam przez kilka/kilkanaście minut rozmazany obraz...widzę tylko w połowie oka - bez kolorów...wizerunek rozmazany...bardzo się boję...

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecane jest udanie sie do lekarza rodzinnego i wykonania podstawowych badan laboratoryjnych i dokładnego badania lekarskiego. Zalecam takze pilna wizyte u okulisty. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na konieczność dokładniejszej diagnostyki, w tym wykonanie badań laboratoryjnych oraz USG powiększonych węzłów chłonnych. Być może konieczne będzie nawet pobranie węzła do badania. Proszę nie bagatelizować objawów! Ze względu na zaburzenia widzenia proszę udać się do specjalisty neurologa oraz okulisty.