Objawy ziarnicy złośliwej, nocne poty
Jestem pełna obaw na tle onkohematologi.Mam objawy ziarnicy złośliwej, nocne poty,świąd zatyka mi uszy boli.Lecz badania morfologi,OB2, CRP0,31,RTG,USG węzłó i brzucha niby OK. Lecz zaniepokoiło mnie ostatnie USG węzłów. Robiłam je 4 razy. Opis, narządy szyi prawidłowe, węzły,tarczyca etc. Narządy wewnętrzne bez zmian.W pachwinie nieco powiększone węzły, do 15mm.brak wskazań do dalszej diagnostyki. Proszę o ocenienie USG objawów i sytuacji.Czy mogę podejrzewać ZZ?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Na podstawie załączonego opisu nie można potwierdzić bądź wykluczyć ziarnicy złośliwej. Jeśli jednak lekarz mający możliwość zbadania nie widzi wskazań do dalszej diagnostyki to należy mu zaufać. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty hematologa.